Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Usługi i sprzedaż – Ampliz

Jakość i usługi w dobrej cenie

Na rynku firm transportowo-usługowych wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, wypracowywanie relacji, których celem jest dostarczenie wyspecjalizowanej usługi naszym klientom. Dogłębne i prawidłowe zrozumienie istoty potrzeb, wraz z praktycznym podejściem i efektywnymi metodami działania, umożliwia nam realizację zadań tam, gdzie nasi konkurenci zawiedli.

Nieustannie optymalizujemy nasze usługi, park maszynowy i transportowy

Zapewniamy zintegrowane rozwiązania dostosowane do potrzeb zarządzania łańcuchem dostaw naszych klientów, ze szczególnym zaangażowaniem w specyficzne wymagania branży.

Szybkość dostaw, ceny i niezawodność to nasze atuty. Nasza wiedza w zakresie zarządzania transportem i planowania pozwala nam zaprojektować rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom, a także szybko reagować na wszelkie zakłócenia w wydarzeniach, takie jak pogoda, roboty i zdarzenia drogowe.

Dysponujemy nowoczesnym taborem sprzętu specjalistycznego. Dokładamy starań aby oferowany Państwu sprzęt był zawsze bezpieczny, wydajny i niezawodny. Dlatego regularnie go kontrolujemy, serwisujemy. To pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Wieloletnie doświadczenie i rzetelność to gwarancja miłej, profesjonalnej i fachowej obsługi. Wyróżniają nas też, jakość oferowanego towaru, atrakcyjne ceny i wygodne formy płatności. Ampliz oferuje sprzedaż i dowóz wszelkiego rodzaju materiałów sypkich wykorzystywanych w budownictwie.

Kładziemy duży nacisk na ekologiczne rozwiązania problemów z odpadami. Wszystkie transportowane odpady trafiają w pierwszym rzędzie do miejsc recyklingu oraz segregacji, gdzie ponad 50% odzysku zamieniane jest na surowce wtórne a reszta przekazywana jest do utylizacji – na składowiska odpadów.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Efektywne rozwiązania

Korzystasz z naszego doświadczenia w dostarczaniu skutecznych usług i produktów, z których korzystają największe przedsiębiorstwa w Polsce. Korzystasz z każdej innowacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o proste rozszerzenie naszych usług związanych z transportem, czy oznacza to rozwój firmy, czy też wymaga zbudowania zupełnie nowego modelu łańcucha dostaw.

Jakość i bezpieczeństwo

Oferujemy wysoką jakość usług oraz produktów. Kładziemy wysoką wagę na bezpieczeństwo.

Szybkość

Korzystasz w każdej innowacji, każdej możliwości nowoczesnej logistyki. Oznacza to, że "jak po sznurku" dowieziemy powierzony towar wprost do celu.

Wsparcie i pomoc

Doradztwo techniczne, kompleksowe usługi logistyczne i terminowość dostaw. Zawsze jesteśmy by Tobie służyć.