Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Transport krajowy i międzynarodowy – Ampliz

Szybkość dostaw, ceny i niezawodność to nasze atuty

Elastyczny model, wykorzystujący tylko wysoko wyspecjalizowanych przewoźników, oznacza lepszą jakość usług, większą elastyczność i precyzyjny czas dostaw.

Posiadamy własny warsztat oraz niezależny, mobilny serwis, dzięki któremu jesteśmy w stanie prowadzić ciągły nadzór techniczny nad naszą flotą.

Nasza wiedza w zakresie zarządzania transportem i planowania pozwala nam zaprojektować rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom, a także szybko reagować na wszelkie zakłócenia w wydarzeniach, takie jak pogoda, roboty i zdarzenia drogowe.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie monitorować i dynamicznie reagować na sytuacje, takie jak niekorzystna pogoda lub duży ruch, co oznacza, że Twoje towary zawsze podróżują najbardziej skuteczną trasą.

Nasza ekipa logistyków zapewni Ci elastyczność, wysoką jakość usług, przyspieszoną realizację oraz obniżone koszty dostaw.

Flotę transportową na terenie kraju oraz UE prowadzimy wykorzystując następujące pojazdy

ciągnikami siodłowymi z naczepami typu:

 • wywrotka (24-50m3)
 • silos 38m3
 • platforma
 • plandeka
 • walking floor
 • colimulde
 • niskopodwoziówka
 • stalowa (do transportu złomu)

samochodami typu:

 • wywrotka 2,3,4-osiowa
t1
Niezawodność i niezależność
 • własny warsztat
 • niezależny, mobilny serwis
 • stały nadzór techniczny nad flotą
t2
Know-how i rzetelność
 • transport do wszystkich głównych krajów
 • szybkość i perfekcyjna organizacja
 • monitoring pogody i zdarzeń drogowych
t3
Doświadczenie i bezpieczeństwo
 • scentralizowana kontrola i bieżący monitoring aut
 • przewozimy ponad 450,000 ton rocznie
 • nowoczesny park transportowy

Jesteśmy jednym z najlepszych przewoźników na rynku

Elastyczny model, wykorzystujący tylko wysoko wyspecjalizowanych przewoźników, oznacza lepszą jakość usług, większą elastyczność i precyzyjny czas dostaw. Nasza wiedza w zakresie zarządzania transportem i planowania pozwala nam zaprojektować rozwiązanie odpowiadające Twoim potrzebom, a także szybko reagować na wszelkie zakłócenia w wydarzeniach, takie jak pogoda, roboty i zdarzenia drogowe.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie monitorować i dynamicznie reagować na sytuacje, takie jak niekorzystna pogoda lub duży ruch, co oznacza, że Twoje towary są zawsze podróżujące najbardziej skuteczną trasą.

Nasza ekipa logistyków zapewni Ci elastyczność, wysoką jakość usług, przyspieszoną realizację oraz obniżone koszty dostaw.

Często zadawane pytania

Wciąż masz pytania?

Przed złożeniem zlecenia warto sprawdzić dokumenty rejestrowe przewoźnika oraz polisę OCP przewoźnika. Kolejną ważną rzeczą jest zapoznanie się z warunkami umowy transportowej. Jest ona, tak jak i list podstawą do ewentualnego dochodzenia roszczeń i gwarancją wykonania zlecenia czy usługi w określonym terminie na określonych warunkach i zabezpiecza zleceniodawcę przed konsekwencjami niewykonania usługi przez przewoźnika.

Nasza firma posiada wszelkie stosowne uprawnienia i certyfikaty do prowadzenia działalności spedycyjnej. Dbamy o to, aby były one stale odnawiane i uzupełniane. Dodatkowo wszystkie nasze dokumenty są do wglądu na stronie.

Posiadamy licencję krajową oraz międzynarodową, pozwolenie na transport odpadów i ładunków niebezpiecznych (ADR), ubezpieczenie krajowe i międzynarodowe OCP na 300 000 euro na każde zdarzenie.

Jeśli potrzebujesz od nas specjalnych uprawnień, których na chwilę obecną nie posiadamy jesteśmy w stanie rozważyć ich otrzymanie.

Jest to dokument, który zawiera dane nadawcy, odbiorcy, przewoźnika oraz opis przesyłki. Zleceniodawca zawsze powinien otrzymać ten dokument, gdyż to on stanowi gwarancję do zgłaszania roszczeń. Bez tego dokumentu nie będzie można liczyć na ubezpieczenie transportowe.

Konsekwencje powierzenia przesyłki przypadkowej firmie, osobie prywatnej może powodować wiele negatywnych konsekwencji w tym niemożność dochodzenia roszczeń, rekompensat czy odszkodowań. Dlatego nie warto dawać się skusić niską ceną czy korzystać usług przypadkowych firm.

OCP jest to ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika wynikające z zarobkowego przewozu drogowego towarów. Jest ono zawierane na podstawie umowy z zakładem ubezpieczeń na dany okres czasu. Ubezpieczenie OCP jest dobrowolne i pozwala przenieść odpowiedzialność finansową na ubezpieczyciela w razie wystąpienia szkody. Wyróżnia się OCP krajowe i międzynarodowe.

Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje oraz rozwój kwalifikacji naszej kadry. Jeśli został uruchomiony nabór, informacje znajdziecie Państwo w zakładce Praca i kariera.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Korzystasz z naszego bogatego doświadczenia związanego z wieloletnim dostarczaniem dóbr i usług na terenie kraju i zagranicą.

Szybkość dostaw

Korzystasz w każdej innowacji, każdej możliwości nowoczesnej logistyki. Oznacza to, że "jak po sznurku" dowieziemy powierzony towar wprost do celu. Oferujemy bezpieczeństwo i wysoką jakość usług.

Pomoc 24/7

Nasze zaangażowanie i pełne pasji podejście do zadań sprawia, że w sytuacjach kryzysowych wspieramy Cię 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do tego aby służyć i wspierać Twój biznes z całych sił.