Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Usługi maszynami budowlanymi – Ampliz

Dysponujemy nowoczesnym taborem sprzętu specjalistycznego

Każdego dnia realizujemy zadania dla najbardziej wymagających firm budowlanych oraz inwestorów prywatnych.

Świadczymy wyspecjalizowane usługi maszynami budowlanymi na terenie całego kraju, a przede wszystkim w województwie małopolskim i śląskim. Nasi profesjonalnie przygotowani operatorzy są zawsze do Państwa dyspozycji. Nasz dział obsługi klienta chętnie odpowie na pytania i służy pomocą techniczną od właściwego doboru maszyn po zaproponowanie optymalnych i dogodnych rozwiązań dla inwestycji

Prowadzimy prace technologiczne na terenach kopalń, hut, przedsiębiorstw przemysłowych oraz dla osób fizycznych. Zapewniamy terminowy transport maszyn w dowolne miejsce wskazane przez zamawiającego.

Dokładamy starań, aby oferowany Państwu sprzęt był zawsze bezpieczny, wydajny i niezawodny. Dlatego regularnie go kontrolujemy, serwisujemy i systematycznie uzupełniamy o nowe urządzenia. To pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości.

Od wyspecjalizowanych prac drogowych po rozbiórkę zabudowań na działce

Z usług firmy mogą skorzystać Klienci, którzy chcą przeprowadzić rekultywację i niwelację terenu, wymianę oraz stabilizację gruntu, prace ziemne, prace wyburzeniowo-rozbiórkowe, przesiewanie kruszyw oraz odpadów, utrzymywanie czystości dróg.

Nasz rozbudowany park maszynowy pozwala na przeprowadzanie nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających prac. Zapewniamy możliwość wynajmu maszyn budowlanych przez samych Klientów (Olkusz i okolice). Dzięki naszym maszynom możliwe jest przygotowanie terenu pod zabudowę, np. wyrównanie podłoża czy rozebranie znajdujących się na terenie działki zabudowań.

Dbamy o relacje z naszymi klientami. Nasza polityka nastawiona jest na oferowanie wysokiej jakości usług i produktów. W przypadku łączenia usług oferujemy rabaty i zniżki.

Oferujemy sprzęt obsługiwany przez doświadczonych operatorów

 • spycharki gąsienicowe
 • ładowarki kołowe
 • koparki gąsienicowe oraz kołowe
 • wozidła technologiczne
 • walce
 • polewaczki
 • zamiatarki

Oferujemy również poniższe usługi

 • prace koparkami
 • prace ładowarkami
 • prace spychaczami
 • transport niskopodwoziówką
 • transport wywrotkami
 • wywóz ziemi i odpadów budowlanych

Często zadawane pytania

Czy masz jakieś zapytania?

Nasza firma posiada wszelkie stosowne uprawnienia i certyfikaty do prowadzenia działalności spedycyjnej. Dbamy o to, aby były one stale odnawiane i uzupełniane. Dodatkowo wszystkie nasze dokumenty są do wglądu na stronie.

Posiadamy licencję krajową oraz międzynarodową, pozwolenie na transport odpadów i ładunków niebezpiecznych (ADR), ubezpieczenie krajowe i międzynarodowe OCP na 300 000 euro na każde zdarzenie.

Jeśli potrzebujesz od nas specjalnych uprawnień, których na chwilę obecną nie posiadamy jesteśmy w stanie rozważyć ich otrzymanie.

Na ostateczną cenę składają się cena materiału, ilość oraz kilometraż, dlatego warto indywidualnie rozmawiać z naszym biurem obsługi. Staramy łączyć się dostawy, troszcząc się o Państwa wydatki. Zawsze pragniemy być atrakcyjnym partnerem dla firm oraz indywidualnych klientów.

Możliwości jest kilka. Wybór zależy od Państwa. Można rozliczać za usługę gotówką przy dowozie, przelewem bankowym (faktura proforma) lub bezpośrednio w biurze w Olkuszu, na ulicy Storczykowej 4.

Dbamy o jakość naszych usług, poprzez ciągłe inwestycje oraz rozwój kwalifikacji naszej kadry. Jeśli został uruchomiony nabór, informacje znajdziecie Państwo w zakładce Praca i kariera.

Bezpieczeństwo

przeglądy i kontrola naszego sprzętu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie. Jesteśmy niezawodni tak jak nasze maszyny!

Szybkość

nasi operatorzy są świetnie przygotowani do wykonywania swojej pracy. Oszczędność czasu jest pewna.

Pomoc

pomagamy w doborze maszyn i technik podejmowanych prac budowlanych. Nasi operatorzy służą fachowym wsparciem.