Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/vkoqvmdd/public_html/ampliz.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3706
Doradztwo w zagospodarowaniu odpadów – Ampliz

Dbamy o przestrzeń wokół ciebie

Kładziemy duży nacisk na ekologiczne rozwiązania problemów z odpadami. Wszystkie odbierane przez nas odpady trafiają w pierwszym rzędzie do miejsc do tego przeznaczonych, gdzie ponad 50% odzysku zamieniane jest na surowce wtórne, a reszta przekazywana jest do utylizacji – na składowiska odpadów.

Współpracujące z naszą firmą instytucje, firmy i inwestorzy indywidualni mają pewność, że oddawane nam odpady transportowane są firmom, które zajmują się przetwarzaniem odpadów i obrotem surowcami wtórnymi. Wszystkim wydaje się, że taki proces jest bardzo skomplikowany i podnosi koszty usługi, jednak w rzeczywistości jest odwrotnie, dlatego ceny naszych usług mogą być konkurencyjne.

W ramach współpracy zyskujecie Państwo:

  • KPO – Kartę Przekazania Odpadów.
  • Legalnie działającego Partnera, który posiada właściwe zezwolenia z zakresu gospodarki odpadami.
  • Pewność prawidłowego zagospodarowania przekazanych odpadów.
  • Fachowe doradztwo.
  • Możliwość przystąpienia do programu kompleksowej obsługi przedsiębiorstwa.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Często zadawane pytania

Wciąż masz pytania?

Nasi Klienci, już czerpią korzyści z naszego doświadczenia w zakresie gospodarki odpadami i doradztwa z zakresu ochrony środowiska

Każde przedsiębiorstwo ponosi obowiązki, które wynikają z ustawy o ochronie środowiska. Mnogość aktów prawnych, ich nowelizacje, mogą skutkować karami finansowymi. Mając na uwadze te problemy, możemy Państwu zaoferować usługi od likwidacji hałd, odpadów pokopalnianych, hutniczych, ich wywozu na licencjonowane składowiska, po prace rekultywacyjne, stosując się do obowiązków wynikających z prawa i unijnych dyrektyw.

Obsługujemy kopalnie i huty i osoby fizyczne. Z chęcią doradzimy i kompleksowo zajmiemy się likwidacją hałd, odpadów kopalnianych i hutniczych.

Gwarancja i bezpieczeństwo

Korzystasz z naszego bogatego doświadczenia związanego z wieloletnim dostarczaniem dóbr i usług na terenie kraju i zagranicą.

Szybkość dostaw

Korzystasz w każdej innowacji, każdej możliwości nowoczesnej logistyki. Oznacza to, że "jak po sznurku" dowieziemy powierzony towar wprost do celu. Oferujemy bezpieczeństwo i wysoką jakość usług.

Pomoc 24/7

Nasze zaangażowanie i pełne pasji podejście do zadań sprawia, że w sytuacjach kryzysowych wspieramy Cię 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy do tego aby służyć i wspierać Twój biznes z całych sił.